Obchodno-technické podmienky

Transparentnosť je základným predpokladom priateľského vzťahu medzi staviteľom a klientom. Chceme Vám byť maximálne transparentní a jasní. Preto sme pre Vás pripravili ešte jasnejšiu podobu skladby našej typovej ceny - obchodno-technické podmienky.

Sú nám nepríjemné praktiky, keď ceny domov mnohých menej slušných staviteľov neobsahujú dôležité prvky. Niekedy chýba základová doska, inokedy DPH, prípadne je dom ako holodom, aj keď je cena domu udávaná ako cena domu na kľúč. Presná a jasná cena je veľmi dôležitá pre vybavenie hypotéky. Akékoľvek neskoršie nepríjemné prekvapenie môže priniesť veľké komplikácie s úverom.

V ES je pre nás slušnosť základnou životnou hodnotou. Preto naša cena na kľúč vždy obsahuje dom kompletne vybavený a to v dobrých štandardoch materiálu. Naše ceny vždy obsahujú DPH, základovú dosku aj všetky dopravné a režijné náklady stavby. Pre ešte väčšiu prehľadnosť sme pre Vás pripravili celkom presný popis našej základnej ceny domu.

graf vývoje indexu ceny bytů Obchodno-technické podmienky

Aktualizované: 9.4.2014 späť

Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Pokiaľ sa Vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať ucelené informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.